7/24 İletişim

+90 533 761 52 60Avrupa Yakasında Paintball oynamanın ayrıcalığını siz de yaşayın.

Beylikdüzü İçin Paintball Sahası
Beylikdüzü için Paintball sahası isteyenler şimdi çok mutlu! Beylikdüzü nde şimdi Paintball heyecanını yaşayabilmek mümkün. Beylikdüzü hem İstanbul hem de İstanbul dışı sayfiye yeri olarak algılanmakta olan bir yerdir. Hafta sonları için doğa ile baş başa olmak isteyenlerin geldikleri yerlerden biri olan Beylikdüzü, artık gelenlerine Paintball alternatifiyle de hizmet vermektedir. Paintball bir açık hava aktivitesidir. Ve bu bağlamda genellikle yaz ayları için uygun bir açık hava sporu olarak değerlendirilebilir. Lakin bu yaklaşım doğru olamamaktadır. Paintball açık havada kalmak için bir sebeptir ve açık hava kışın da insanın ihtiyacı olmaktadır.

Paintball Her Yerde!


Beylikdüzü için Paintball sahası olmasının en iyi taraflarından biri de Beylikdüzü ve çevresinin çok yoğun yerleşim alanları bulundurmasıdır. Bu da açık hava aktiviteler arayışında kitleler anlamına gelmektedir. Bu noktada bu bölgede Paintball oynanabilmesi, bölgede yaşamakta olan yoğun nüfus açısından da tatmin edici bir alternatif oluşturmaktadır. Paintball dünyada kapalı alanlarda da oynanabilmektedir. Kapalı alanlarda oynanmakta olan Paintballda, kapalı alan ormana dönüştürülmektedir. Bu sayede oyuncular yine keyifli zaman geçirebilmektedirler.
Beylikdüzü için Paintball sahası yeterliliği konusunda bir sıkıntı bulunmamaktadır. Bölgede bulunmakta olan büyük ve küçük arazi üzerinde Paintball oynamak mümkün olmaktadır. Arazi oyunların senaryolarına göre seçilmektedir. Az kişili ve daha kısa sürmesi istenen oyunlarda daha çok küçük araziler kullanılmaktadır.

Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın. 7/24 İletişim +90 533 761 52 60