7/24 İletişim

+90 533 761 52 60Avrupa Yakasında Paintball oynamanın ayrıcalığını siz de yaşayın.

Paintball İstanbul


Paintball İstanbul Avrupa YakasıPaintball İstanbul şehri için, doğaya kaçma fırsatı sunmakta olan bir oyun olarak kabul edilmektedir. Paintball kimine göre bir oyun kimine göre de bir açık hava sporu anlamı taşımaktadır. Çünkü Paintball için tercih edilen saatler boyunca, açık havada ve oksijen salınımının en üst düzeyde yaşanmakta olduğu orman içinde olmak, hem oyun hem de spor anlamı taşımaktadır. Paintball, tüm hafta oturarak çalışanlar, büyük şehirlerde özellikle de yoğun trafiğin içinde çalışmak durumunda olanlar için, çok eğlenceli bir nefes alma alternatifi olarak kabul edilmektedir.


7x24 Paintball Oynayabilirsiniz!


Paintball İstabul'da oynanabilecek bir oyundur. Bunun için tek yapmanız gereken, bizi aramanızdır. Bizi aradığınızda size daha geniş bilgi sunacak olan uzman ekip arkadaşlarımızla görüşmüş ve henüz çok bilinmeyen Paintball hakkında bilgi sahibi olmuş olursunuz. Paintball yaz ya da kış aylarında oynanabilmekte olan bir oyundur. Gerekli donanımlar sayesinde, mevsim farklılıkları, oyunun avantajı ya da dezavantajı olarak görülmemektedir. Paintball aynı zamanda gece ya da gündüz oynanabilmektedir. Bu sayede gündüz vakit bulamayan ya da gece için alternatif bir eğlence arayan oyuncular, Paintball'ı gece geç saatlerde de oynayabilmektedirler.


Paintball İstanbul içinde ve dışında oynanabilmektedir. Hatta bir alışveriş merkezinde dahi Paintball için uygun bir ortam oluşturulmuş durumdadır. Bu şekilde Paintball'ın tanınması da hızlanmıştır. Paintball 70'li yıllarda Amerika'da, California'da yaşayan birkaç orman görevlisi tarafından, tesadüfen keşfedilmiş bir oyundur.


Paintball İstanbul Avrupa Yakası
Paintball İstanbul
Sahalarımız


Özel Paintball saha kurulumu için hemen bize ulaşın.