7/24 İletişim

+90 533 761 52 60Avrupa Yakasında Paintball oynamanın ayrıcalığını siz de yaşayın.

Paintball Kuralları
paintball kuralları Paintball Kuralları, çok neşelidir. Çünkü ucunda ölüm yoktur. Paintball, kişinin tüm kaslarının keyifle çalışması ve de açık havada olmak dolayısıyla bol oksijenle rahat bir nefes alması anlamına gelmektedir. Paintball'da genel kurallar bulunmaktadır.
Paintball'da Bunları Bilmek Gerekmektedir.

✔ 2 grup olmalıdır ve oyun en az 2 kişiyle oynanabilmektedir.

✔ Gerekli malzemelerin giyilmesi gerekmektedir. Aksi halde görevlimiz oyunun başlamasına izin vermemektedir. Her oyuncunun Paintball için gerekli olan ekipmanları kullanmaları zorunlu olmaktadır. Bu ekipmanlar; Asker tulumu, Asker Postalı, Koruyucu Yelek, Kask, Maske ve de eldivendir. Bu malzemelerde sadece biri dahi eksik olmamalıdır. Bazı oyuncular evden getirdikleri kıyafetleri ya da malzemeleri kullanmak istemektedirler lakin bizim böyle bir duruma müsaademiz bulunmamaktadır. Çünkü tüm ekipmanlarımız garantili ve de sertifikalıdır. Savaş oyunumuzda bu ürünlerin dışında bir ürün kullanmanızın riskleri bulunabilmektedir. Bu nedenle de dışarıdan herhangi bir malzeme, tarafımızdan kabul edilmemektedir. Paintball kuralları içindeki en ciddi ve de önemli madde, bu madde olmaktadır.

✔ Gruplar birbirlerinin nerede olduklarını bilmeden oyuna başlamaktadırlar. Birbirlerine yaklaştıklarında, birbirlerini fark etmeleri halinde, "Teslim Ol" çağrısında bulunulması gerekmektedir. Bir düşmanı yakalayınca bunun söylenmemesi, ihtar almak ve de devamında ceza almak anlamına gelmektedir. Paintball kurallarına göre "Teslim Ol" ihtarında durmayan düşmanı vurmak serbesttir. Bu durumda vurulan kişi bir süreliğine oyun dışı kalmaktadır. Ve oyuna devam edebilmek için, oyuna başlanılan yere gitmesi gerekmektedir.Özel Paintball saha kurulumu için hemen bize ulaşın.