7/24 İletişim

+90 533 761 52 60Avrupa Yakasında Paintball oynamanın ayrıcalığını siz de yaşayın.

Paintball Büyükçekmece
Büyükçekmece Paintball ile tanıştı ve şimdi yaşadığı deneyimleri herkesle paylaşıyor!Paintball açık havada yapılmakta olan, neşeli ve heyecanlı bir aktivitedir. Paintball'da En az 2 kişi oyuncu olmalıdır. 2 kişi olarak oynanan oyunlarda daha çok daha küçük arazi tercih edilmektedir. Lakin yine son söz her zaman siz değerli müşterimizindir. Biz sadece gerekli ön görülerimizi, tecrübemizi ve gerekli olan detayları sizlerle paylaşırız. Ondan sonrası tamamen sizin beklentilerine göre şekillenmektedir.
Büyükçekmece için Paintball oynanması adına uygun arazi yapısına sahip yerlerdendir. Hem şehir hem de şehir dışı olarak algılanmakta olan Büyükçekmece'de Paintball'ın oynanıyor olması, İstanbul'un her yerinden oyuncuyu arazilerimize getirebilmektedir. Paintball bir defa oynandıktan sonra, müdavimi olacağınız bir oyundur. Oyun oynarken hem stratejik hamleleri düşünmeniz hem de hayatta kalmanız gerekmektedir. Tüm bunları gerçekleştirirken kişiler kendilerini savaşın ciddi heyecanına kaptırmaktadırlar. Paintball ilk 15 dakikası sonrasında,adrenalin salgılanmasına neden olan bir oyundur. İlk anlardaki neşeli oyun algısı, orman içinde elinde silahlar ve maskelerle gezmekte olan düşmanlarınızı gördüğünüz anda, yerini korkuya bırakmaktadır.

Endişe Hata Yaptırır


Paintballda iyi görmek ve sesleri iyi duymak, kazanmak adına artı bir durum teşkil etmektedir. Paintball hem sessiz ve soğukkanlı olmayı hem de hızlı ve çevik davranmayı gerektirmektedir. Büyükçekmece Paintball arazilerimize bir gün gelin ve misafirimiz olun.Anlattıklarımızı yerinde görün ve yaşayın. Hayatta kalmanız için açık havaya çıkın.

Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın. 7/24 İletişim +90 533 761 52 60