7/24 İletişim

+90 533 761 52 60Avrupa Yakasında Paintball oynamanın ayrıcalığını siz de yaşayın.

Paintball İstanbul


Paintball İstanbul Avrupa Yakasıİstanbul'da Paintball oynamak için Avrupa Yakasındaki sahamızı tercih edebilirsiniz. Paint Ball, doğaya kaçma fırsatı sunmakta olan bir oyun olarak kabul edilmektedir. Paintball kimine göre bir oyun kimine göre de bir açık hava sporu (outdoor sport) anlamı taşımaktadır. Çünkü Paintball için tercih edilen saatler boyunca açık havada ve oksijen salınımının en üst düzeyde yaşanmakta olduğu orman içinde olmak hem oyun hem de spor anlamı taşımaktadır. Boya savaşı, tüm hafta oturarak çalışanlar büyük şehirlerde özellikle de yoğun trafiğin içinde çalışmak durumunda olanlar için çok eğlenceli bir nefes açma alternatifi olarak kabul edilebilir.


7x24 Paintball Oynayabilirsiniz!


Paintball İstanbul içinde oynanabilecek bir oyundur. Bunun için tek yapmanız gereken bizi aramanızdır. Bizi aradığınızda size daha geniş bilgi sunacak olan uzman ekip arkadaşlarımızla görüşüp henüz çok bilinmeyen Paintball hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Paintball yaz ya da kış aylarında oynanabilmekte olan bir oyundur. Gerekli donanımlar sayesinde, mevsim farklılıkları, oyunun avantajı ya da dezavantajı olarak görülmemektedir. Paintball aynı zamanda gece ya da gündüz oynanabilmektedir. Bu sayede gündüz vakit bulamayan ya da gece için alternatif bir eğlence arayan oyuncular Paintball'ı gece geç saatlerde de oynayabilmektedirler.


Paintball İstanbul Avrupa Yakası içinde ve dışında oynanabilmektedir. Hatta bir alışveriş merkezinde dahi Paintball için uygun bir ortam oluşturulmuş durumdadır. Bu şekilde Paintball'ın tanınması da hızlanmıştır. Paintball 70'li yıllarda Amerika'da, California'da yaşayan birkaç orman görevlisi tarafından tesadüfen keşfedilmiş bir oyundur.
Özel Paintball saha kurulumu için hemen bize ulaşın.