7/24 İletişim

+90 533 761 52 60Avrupa Yakasında Paintball oynamanın ayrıcalığını siz de yaşayın.

Hey Paintball Sahalarımız

Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball Hey Paintball

Paintball sahalarımız haftanın her günü ve her saati kullanımınıza sunulmaktadır. Büyükçekmece'de bulunmakta olan Paintball İstanbul yerimiz  Tepekent'tedir. Burada bulunmakta olan paintball alanımız, 6 bin m2 olarak 30 kişi için aynı anda hizmet sunabilmektedir. Paintball sahalarımız, birbirinden farklı senaryolara göre seçilmektedir. Arazinin yapısı senaryodaki beklentiyi karşılamalıdır. Farklı senaryolar, farklı gereksinimleri doğurmaktadır. Örneğin çok kişi ile oynanacak olan Paintball karşılaşmalarının, büyük arazi üzerinde oynanaması gerekmektedir. Yine senaryo gereği bir şeylerin gizlenmesi ve bulunması gerekmekteyse, daha karmaşık bir razinin tercih edilmesi gerekmektedir. Her senaryo kendine göre bir ortamın oluşturulmasını gerektirmektedir.

Paintball Tesisimize Giriş Ücretsiz!

İstanbul Paintball Sahasına giriş bedeli almamaktayız. Biz sadece oyun boyunca topların temin edilmesi karşılığında ücret talep etmekteyiz. Bu nedenle isteyen herkes tesisimize gelebilir ve Paintball oyunu öncesinde, tesisimizde vakit geçirebilirler. Böylelikle ortamın havası daha iyi algılanmış olacaklardır.

Paintball maçlarında sadece renkli boyalı toplarımız satılıktır. Hey Paintball Sahalarında çay ve kahve gibi sıcak içecekler için de herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Sadece toplara ödeme yaparken dikkat etmeniz gerekmekte olan bir detay bulunmaktadır. Oyuna başlamadan önce oyun rehberimiz size soru sormaktadır. Siz de topların sayısına karar vermektesinizdir. Bu ortamda iyi karar vermek önemlidir çünkü çok sayıda top almak, topların daha uygun ücretle alınmasını sağlamaktadır. Oyuncuların oyunu başında fazla top almamaları ve toplarının bitmesi durumunda tekrar top almaları, toplara daha fazla ödeme yapmaları anlamına gelmektedir.