7/24 İletişim

+90 533 761 52 60Avrupa Yakasında Paintball oynamanın ayrıcalığını siz de yaşayın.

Hey Paintball Hakkında
Uzun süredir Paintball sektöründe olmanın verdiği tecrübe ile ortalama 8 yıldır faaliyet göstermekteyiz. İlk önce şehir içersinde avm de başlayan paintball serüveni daha sonrasında Tepekent ve Büyükçekmece gibi şubelerle genişlemeye başladı. Aynı zamanda müşterilerimize sadece paintball değil ATV motor sürme keyfi de yaşatıyoruz. Çamur ve topraktan geçerken doyumsuz bir atv keyfini bizimle yaşayacaksınız.

Hey! Biz seni doğaya çağıran eğlenceyiz! Biz senin içindeki "Savaş"ı ve Barış"ı dışarı çıkaran enerji paratoneriniz! Biz senin ihtiyacın olan, "İnsan" yaşamının az bir parçası da olsa, doğana katmak için oyun oynayan, tanışmaktan keyif alacağın uzaktan dostlarınız! Yakına gelirseniz, yakın dost olmak için "Hey!" demeniz yeterli. 8 yıldır doğanın kanunlarına Paintball oyununu karıştırıp bir de içlerine renkli toplar koyarak hepinizin birbiriniz üzerinde bu boyaları patlamasını seyredip, sizlerle gezen, sizlerle eğlenen, büyüklere oyunlar yapan ve sizi oyuna çağıran iç sesiniz! Ne yapacağınızı bildiğinizden, artık ne yapacağınızı bilmiyorsunuz ve biz bunu biliyoruz. Siz hep aynı tatil gününü yaşamaktan, dejavu döngüsü içinde zorla güler hale geldiniz. Teninizin güneşe, D vitaminine ihtiyacı var ve nefesinizin yeşile susamışlığı her gün artmakta. Hep aynı yollar içinde ve hey aynı trafiğin selinde siz artık başka bir gezegende olmayı hayal eder oldunuz. Gerek Yok!


Hey! di Gelin!


Hey! Deyin ve gelin! Biz sizin Hey! Çağırışınızı duyarız ve size en uygun olan saatleri, sadece sizin için planlarız. Ne hissetmek istediğinizi bizimle paylaşın.
Evlenme teklifi için de bizi arayabilirsiniz. Örneğin o özel kişiye evlenme teklif edeceksiniz. Toplayın eşinizi, dostunuzu ve sizinkileri. Yüzüğünüz cebinizde ve dikkat, onu asla düşürmeyin(!) Ve bulmanız gereken kutunun içine, evlenme teklifinizi yazın. Siz isteyin, biz ormanda hangi şarkıyı istiyorsanız çalalım. Ve en harika tarafı da tüm gününüz ve özellikle de o anınız, her açıdan kamera kaydı altında olsun. Yıllar içinde defalarca izleyebileceğiniz en değerli anınızı size armağan etmek bizim için de çok sıra dışı bir deneyim olacak.

Biz Paintball oynatıyoruz. Sektörde uzun sürede olmamız nedeniyle tecrübemiz ve deneyimimiz var. Yerimiz Büyükçekmece'de. Gece ya da gündüz siz ne zaman isteseniz sizin için alanımızı isteğinize göre açıyor ve de senaryolara uygun hale getiriyoruz. Size renkli toplar, silahlar veriyoruz. Zarar görmemeniz için maske, kask, koruyucu yelek, komando tulumu ve asker postalı veriyoruz. Sizi oyuna çağırıyoruz. İşimiz, sıradanlığın dışına çıkmak ve sizi de yanımızda götürmek.

Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın. 7/24 İletişim +90 533 761 52 60